FRIENDS – Szkoła językowa

Szkoła językowa Friends powstała w 2005 roku, w budynku Domu Wczasowego Agnieszka. Od początku swego istnienia, cieszy się dużym uznaniem swoich uczniów. W profesjonalny sposób uczy języka angielskiego.

Szkoła oferuje profesjonalne kursy dla wszystkich grup wiekowych i wszystkich stopni zaawansowania. Zaprasza sześciolatków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich, oraz osoby dorosłe. Prowadzi kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych, matury, zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym, oraz kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge FCE, CAE oraz egzaminu TOEFL jak również kursy specjalistyczne.

Nauka odbywa się w niewielkich grupach, do 12 osób.  Opłata obejmuje tylko wykorzystane godziny nauki, jeżeli uczeń był nieobecny ,nie płaci za dane lekcje- prowadzimy rejestr obecności ucznów.
Jest również możliwość zajęć indywidualnych.

Szkoła posiada biblioteczkę z lekturami w języku angielskim. Dodatkowo uczniowie szkoły Friends mają darmowy dostęp do sieci Internet, mogą bezpłatnie korzystać ze świetlicy z bilardem ,tenisem stołowym, piłkarzykami  oraz uczestniczą w różnego rodzaju imprezach okolicznościowych.

Zapisy w każdym roku szkolnym trwają do 15 września, po tym terminie można się zapisać w trakcie roku do grup już istniejących.